uslugowo.wstęga.com.pl stancje poznań antoninek

Praga to miasto, które samo w sobie stanowi atrakcję turystyczną i wizyta w zoo może nie wydawać się najlepszym rozwiązaniem na spędzenie tam dnia. Jest to jednak ogród zoologiczny, który posiada wyjątkową ofertę i choćby na okazje, którą on oferuje warto zastanowić się czy nie lepiej zaplanować jednego dnia na zwiedzanie tej miejskiej atrakcji. W zoo można zobaczyć z bliska lemury, które należą do rzadkich atrakcji europejskich ogrodów zoologicznych.

www.arenaslonca-leba.pl

Ponadto na terenie ogrodu podziwiać można różnorodne okazy ptaków, co może być nie lada gratką dla miłośników ornitologii. Praskie zoo wyposażone jest również w takie miejsca jak wyspa małp. Ponadto w odpowiednich godzinach można obserwować tresurę lwów morskich.

Praskie zoo wyróżnia się wśród turystów jako miejsce bardzo atrakcyjne dla rodzin z dziećmi. Sporo w nim miejsca dla najmłodszych, a liczne place zabaw, drabinki i rzeźby prezentujące zwierzęta są nie lada atrakcją dla pociech. Nic dziwnego, że większość zwiedzających stanowią rodziny z dziećmi.