Michał Sołowow

Magazyn do wynajęcia Poznań Piątkowo

Michał Sołowow urodził się 11 lipca 1962 roku w Kielcach, ukończył studia na Politechnice Świętokrzyskiej. Jest nie tylko biznesmenem, ale również kierowcą rajdowym – jego dorobek finansowy pozwala mu na rozwijanie swoich umiejętności i pasji, które nie należą do tych najtańszych.

Jest dwukrotnym mistrzem Europy, dwukrotnym wicemistrzem Polski. W chwili obecnej posiada udziały w branżach deweloperskich, chemicznych i ceramicznych.

Wcześniej natomiast działał w branży dziennikarskiej – medialnej mianowicie był właścicielem „Przekroju” oraz „Życia Warszawy” oraz regionalnego radia Radio Tak. Michał Sołowow mimo wysokiego miejsca w rankingu najbogatszych Polaków i Europejczyków stawia przede wszystkim na rozwój, na hobby na spełnianiu się w tym, co kocha, co lubi.

Biznesy, które prowadzi współprowadzi uzależnione są od tego, jakie są z nich korzyści nie jest związany z nimi poprzez rodzinne zależności czy sentyment można powiedzieć, że jest w tej kwestii elastyczny. Być może właśnie owa elastyczność jest kluczem do sukcesu do zmian.