Golf czyli nietypowa zabawa dla całej rodziny

abcdomow.pl tap portugal rozkład lotów

Jeśli myślimy o rozrywce dla całej rodziny, to golf z pewnością nie jest pierwszym skojarzeniem, które przychodzi nam na myśl. Okazuje się jednak, że może to być świetna i pouczająca rozrywka dla starszych, jak i dla młodszych członków familii.

Przede wszystkim golf, poza pierwiastkiem rywalizacji, może wyuczyć w dzieciach wiele oczekiwanych przez nas cech. Chociażby cierpliwość, której wymaga pokonywanie kolejnych dołków.

Golf uczy także skupienia – aby trafiać do dołków, trzeba być w pełni skupionym na każdym kolejnym uderzeniu. Jednocześnie Z kolei dla rodziców golf może być okazją do wyciszenia się i chwili spokoju, po trudnym i stresującym tygodniu w pracy.

Choć golf utożsamiany jest z ekskluzywnym i luksusowym sportem dla ludzi z zasobnym portfelem, to wcale niekoniecznie musi tak być. W większych miastach coraz częściej pojawiają się rozbudowane pola do minigolfa, które w przypadku gry rodzinnej mają nawet więcej plusów – dzieci nie zdążą się znudzić, a przy okazji nauczą się podstaw tej niedocenianej w Polsce gry.