Autostop

ggdownload.pl BiletyBilety.pl

Jeszcze 30 lat temu większość ludzi podróżowała autostopem.

Osoby, które podróżowały w ten sposób otrzymywały nawet specjalne książeczki, dzięki którym mogły zyskać wiele benefitów.

Autostop wraca do łask… są nawet organizowane konkursy, których hasłem przewodnim jest „jak najszybciej dotrzeć do upragnionego celu”.

Jednak co w tym pięknego? Po pierwsze podróżując w ten sposób możesz poznać nie tylko ciekawych ludzi (a tych na trasie od groma), ale przede wszystkim miejsca – nie zawsze uda ci się „złapać” stopa do miejsca docelowego i będziesz zmuszony na przykład rozbić namiot w pięknych okolicznościach przyrody.

Poza tym są to z pewnością tanie wakacje–podróż cię prawie nie kosztuje, jeżeli zdecydujesz się na spanie w namiocie–„odpadają”ci koszty noclegów, jeżeli jesteś otwarty na ludzi, to być może jakaś przyjazna rodzinka, którą poznasz na trasie, zaprosi cię na obiad.

Z utrzymaniem higieny też dasz sobie radę – na parkingach dostępne są prysznice, a dla osób, które lubią obcować z przyrodą – rzeki i strumyki będą odpowiednie dla ubogiego budżetu.

Na co czekasz? Ahoj, przygodo!.